O nas

 

Alexa Dystrybucja Sp. z o.o. od 2010 r. pomaga swoim klientom odnieść sukces, dostarczając innowacyjne rozwiązania renomowanych europejskich producentów Mekar, LMF, Hilux, które tworzą komfort przestrzeni dzięki szerokiej gamie energooszczędnych systemów wentylacji, klimatyzacji, ogrzewania, oraz integracji sterowania urządzeniami w domach i budynkach komercyjnych.

Alexa Dystrybucja Sp. z o.o. obsługuje inżynierów - projektantów i wykonawców oraz inwestorów wszystkich sektorów, w tym mieszkalnictwo, obiekty użyteczności publicznej, służba zdrowia, przemysł, centra danych/serwerownie. Systemy i urządzenia oferowane przez Alexa Dystrybucja Sp. z o.o. cieszą się niezawodnością, wysoką jakością wykonania oraz niejednokrotnie innowacyjnością, która zaskakuje niskimi kosztami eksploatacyjnymi i spokojem użytkowania.

Pracownicy naszej firmy to na co dzień szczęśliwi, szanowani w branży za swoje umiejętności i zaangażowanie w zakresie doradztwa i obsługi klientów ludzie. Fachowcy pełni pasji doradzą Ci rozwiązanie, które w pełni zaspokoi Twoje oczekiwanie pod względem efektywności oraz możliwości finansowych.

Dziś firma Alexa Dystrybucja Sp. z o.o. każdego dnia roboczego pisze nowe rozdziały we wspólnej historii rozwoju wielu klientów!

Zapewniamy:

- Pomoc w doborze optymalnego rozwiązania, wyborze odpowiednich urządzeń HVAC

- Doradztwo techniczno-handlowe, bo Twój interes, jest naszym wspólnym interesem

- Indywidualna opiekę przyjaciela handlowego, czasami nawet po 16.00

- Dostawę urządzeń na czas

- Informacje o nowinkach, bo to my wprowadzamy europejskie nowinki do Polski

- Szkolenia praktyczne, prowadzone przez szczerbatych tej branży