Centrale rekuperacyjne HRE (do 800 m3/h)

Centrale HRE -Doskonały wybór w zakresie urządzeń przewidzianych dla sektora mieszkalnego.
Spełniają wszelkie wymagania Ekoprojektu dla systemów wentylacyjnych oraz wymagania efektywności energetycznej. Mogą z powodzeniem zostać wykorzystane do modernizacji budynków w ramach programu Czyste Powietrze.

Istnieje możliwość podłączenia do kompleksowego systemu sterowania inteligentnym domem – Alexa Climate Control. 

 ZOBACZ W SKLEPIE

 

Montaż bez ograniczeń

RÓŻNE KONFIGURACJE, ŁATWY MONTAŻ

Kompaktowe wymiary i kilkanaście  możliwych wariantów konfiguracji krućców przyłączeniowych sprawiają, że planowanie instalacji staje się beztroskie, a wszystko co nieprzewidziane nie stanowi problemu. Z HRE możesz pomylić stronę wykonania, bo zamiana króćców przyłączeniowych z lewej na prawą stronę to tylko kilka ruchów.

  •  

Nie, nie potrzebujesz wstępnej nagrzewnicy elektrycznej

Inteligentny system odszraniania w rekuperatorach HRE to rozwiązanie, które bezpowrotnie rozwieje Twoje obawy o wysokie zużycie energii rekuperatora zimą. Inteligentny system automatyki w oparciu o odczyty temperatur przepływającego powietrza reguluje wielkości strumieni powietrza nawiewanego i wywiewanego, tak, aby nie dopuścić do zamarznięcia wymiennika. Dzięki zastosowaniu tego rozwiązania, Twój rekuperator nieustannie dostarcza świeże powietrze, bez potrzeby użycia nagrzewnicy elektrycznej, która generuje zbędne zużycie energii, za każdym razem, gdy na zewnątrz temperatura spadnie poniżej 0°C.

Wentylatory EC - cicha oszczędność energii

Wentylatory EC posiadają silniki synchroniczne z integralnym elektronicznym układem sterującym, dzięki któremu, urządzenie pracuje w optymalnym punkcie pracy, charakteryzując się najwyższą sprawnością. Przy takiej samej ilości przetłaczanego powietrza, pobierają wyraźnie mniej energii niż wentylatory wyposażone w konwencjonalne. Oprócz oczywistych oszczędności zużycia energii silniki EC charakteryzują się również znacznie cichszą pracą w pełnym zakresie prędkości obrotowej wentylatorów.

Podłącz rekuperator do panelu Alexa Climate Control ...

  • Zmiana trybu pracy - chłodzenie; grzanie; automatyczny
  • Praca w trybie ręcznym lub wg 10 programów w tym 3 indywidualne
  • Stała kontrola temperatury w pomieszczeniu lub nawiewu
  • Praca wg harmonogramu lub ręczna
  • Utrzymanie komfortu temperaturowego i jakościowego w obiekcie
  • Aktualna diagnoza pracy oraz kontrola stanu systemu filtracji powietrza
  • Utrzymanie wysokiego komfortu w obiekcie,
  • Uproszczony tryb konfiguracji,

 ZOBACZ WIĘCEJ 

Plug&Play profesjonalna automatyka w Twoim rekuperatorze

Fabrycznie okablowana, w pełni zintegrowana automatyka to wygoda i minimum czasu instalacji. HRE gwarantuje szeroki wachlarz funkcji sterowania bez instalacji dodatkowych elementów: w tym grzanie/chłodzenie wodne (pompa ciepła), freonowe, czujniki CO2, wilgogtności...

100% integracja sterowania to bezpieczeństwo i niezawodność użytkowania od pierwszej minuty działania urządzenia oraz 100% komfortu cieplnego i satysfakcji z wyboru.

Wysoka sprawność odzysku ciepła

Aluminiowe wymienniki przeciwprądowe stosowane przez LMF Clima nie rozmokną, charakteryzują się najwyższym stopniem odzysku ciepła. Dzięki temu Twój nieustannie wentylowany dom nawet podczas niskich temperatur, nie traci energii. Dane o rzeczywistym odzysku ciepła oraz zużyciu energii przez rekuperator możesz odczytać na panelu sterowania.

Oszczędność miejsca

KOMPAKTOWA BUDOWA, ŁATWY MONTAŻ

Centrala rekuperacyjna HRE z uwagi na kompaktowe wymiary zmieści się w niewielkich przestrzeniach, bez potrzeby wygospodarowania dedykowanego pod centralę miejsca. 

Zamontujesz ją gdzie chcesz - tylko 30 cm wysokości.

Pliki do pobrania

   
   
   

           

     
KARTA KATALOGOWA DTR DEKLARACJA ZGODNOŚCI INSTRUKCJA STEROWANIA