O LMF

LMF

Always looking for more

Od 1996 roku LMF CLIMA projektuje i produkuje centrale wentylacyjne i klimatyzacyjne, od lat specjalizując się w wysokowydajnych systemach odzysku ciepła. LMF CLIMA w pełni „Made in Italy” to włoska innowacyjność, jakość, elastyczność i profesjonalizm.

W 2004 roku przewidując ewolucję rynku pod względem efektywności energetycznej, wciąż rosnącym wymaganiom klientów LMF CLIMA wprowadza gamę jednostek odzysku ciepła ze zintegrowaną pompą ciepła. Muszą minąć lata by inni producenci central mogli podjąć próby doścignięcia technologii i wprowadzenia do ofert central z wbudowaną pompą ciepła.

Obecnie LMF oferuje swoje produkty w ponad 30 krajach na całym świecie, gdzie marka jest uznawana za punkt odniesienia na rynku dzięki wiodącej pozycji technologicznej.

 

LMF Clima od ponad 20 lat jest synonimem INNOWACJI.

Od 2004 roku przewidując ewolucję rynku wentylacji z odzyskiem ciepła LMF promuje rozwiązanie z zastosowaniem maksymalnej efektywności urządzeń, dzięki podwójnemu odzyskowi ciepła ze zintegrowanym obiegiem pompy ciepła.

LMF Clima od ponad 20 lat gwarantuje JAKOŚĆ.

Wysoki standard wykonania produktów oraz certyfikacja procesów produkcyjnych oraz niezawodność komponentów stosowanych w produktach LMF Clima, w celu zagwarantowania najwyższej satysfakcji klienta.

LMF Clima  stawia na ELASTYCZNOŚĆ. LMF Clima wsłuchuje się w wymagania wszystkich klientów, dostrzegając możliwości różnych rynków, dopasowuje się do nich z tempem niezawodnego i doświadczonego partnera.

LMF Clima to absolutny PROFESJONALIZM. W LMF Clima każdy współpracownik jest wybierany nie tylko ze względu na swoje umiejętności i możliwości techniczne, ale także ze względu na zamiłowanie i pasję do produktu, który przyczynia się do tworzenia komfortu ludzkiego.